FAQ KIEROWANE DO PRZYSZŁYCH PAR MŁODYCH

Moi drodzy Narzeczeni, znajdziecie tu nurtujące Was pytania, na które podczas spotkania niemal zawsze padają. Zanim się ze mną spotkacie warto poświęcić troszkę czasu na zaznajomienie się z tematem.

Zapraszam do lektury, a następnie na spotkanie.

STYL

Styl mojej pracy to fotoreportaż. Nie o ilość tu chodzi, lecz o emocje. Nie kataloguję wszystkich gości. Wychwytuję ważne dla Was momenty i chwytam atmosferę i klimat wydarzenia. Zdjęcia pozowane z rodziną i znajomymi możemy zrobić w dowolnym momencie reportażu. Moja zawodowa spostrzegawczość i doświadczenie może być nieocenionym źródłem informacji przy planowaniu własnego wesela. Na życzenie Pary Młodej pomagam i sugeruję lub w ogóle nie wnikam.

SESJA PLENEROWA

Jestem zwolennikiem organizacji pleneru ślubnego innego dnia już po ślubie. Luźniejsza atmosfera, bez presji czasu. Czas trwania to zwykle ok 2-3 godziny (zdarza się w pewnych sytuacjach i dłużej). Oczywiście w dniu ślubu też możliwe, maksymalnie do 1 godziny w bliskiej lokalizacji.

Oprócz swoich, biorę pod uwagę również pomysły na zdjęcia samych zainteresowanych. Nie ograniczam się do jednej lokalizacji. Istnieje też możliwość wyjazdu na sesję plenerową nad morze, w góry, czy poza granice kraju.

SESJA NARZECZEŃSKA

Poza samymi zdjęciami, sesja narzeczeńska pozwala bliżej nam się poznać i oswoić z obiektywem. Zdjęcia z takiej sesji można później wykorzystać np. do stworzenia księgi gości, zaproszeń ślubnych, czy udekorować nimi salę weselną.

SPOTKANIE

Zawsze proponuję niezobowiązujące spotkanie.Na żywo z pewnością można lepiej poznać mnie i moją ofertę.

REZERWACJA TERMINU I UMOWA

Jeśli termin jest wolny to możliwa jest wstępna rezerwacja telefoniczna czy mailowa z podaniem numeru telefonu (na określony czas). Finalna i pełna rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku. Podpisanie umowy może być na spotkaniu lub zdalnie e-mailem.

UPOWAŻNIENIE DO FOTOGRAFOWANIA UROCZYSTOŚCI LITURGICZNYCH

Posiadam stosowne pozwolenia.

GODZINY PRACY

Zazwyczaj fotografuję do oczepin/tortu (włącznie) – maksymalnie do 01.00.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Wszystkie fotografie jakie wykonam w dniu wydarzenia lub pleneru ślubnego zostają poddane ocenie/selekcji, a następnie autorskiej obróbce.

ILOŚĆ ZDJĘĆ

W pakiecie jest podana gwarantowana ilość zdjęć, które otrzymacie finalnie, z reguły zawsze wychodzi trochę więcej. Kompletny reportaż od przygotowań do oczepin włącznie i z plenerem innego dnia to gwarantowane 400 zdjęć.

KOLOR / CZARNO BIAŁE

Umowny stosunek zdjęć czarno-białych do kolorowych wynosi: około 30% do 70%. Jeśli nie wymaga tego obróbka to nie robię zdjęcia czarno-białego. Tylko na życzenie przygotowuję więcej zdjęć czarno-białych.

ZDJĘCIE GRUPOWE WSZYSTKICH GOŚCI

Jeśli jest takie życzenie i warunki atmosferyczne na to pozwolą, to wykonuję takie zdjęcie. Zawsze po wyjściu z Kościoła/Cerkwi/Urzędu, koniecznie jeszcze przed życzeniami.

OFERTA CENOWA

Jeśli termin jest wolny, wysyłam aktualną ofertę wraz z cennikiem w formacie PDF. Pakiet jest elastyczny i pewne rzeczy są do dogadania, tak żeby obie strony były usatysfakcjonowane.

FOTOALBUM / FOTOKSIĄŻKA

Para Młoda wybiera zdjęcia, które chciałaby mieć w fotoalbumie czy fotoksiążce, następnie osobiście projektuję każdą stronę i wysyłam projekt Parze. Następuje akceptacja lub wprowadzamy zmiany w projekcie. Po naniesieniu korekt projekt wędruje do wykonawcy, a następnie do Pary.

CHĘTNIE PODCZAS SPOTKANIA OPOWIEM WIĘCEJ.

JEŚLI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU.