SESJE ZDJĘCIOWE

PORTRETOWE  / BIZNESOWE  / RODZINNE  / PARY

Potrzebujecie powiększyć swoje portfolio, a może pragniecie mieć wreszcie wspaniały portret, zdjęcie biznesowe czy zdjęcie sensualne ? Chcesz zrobić komuś bliskiemu prezent w postaci sesji zdjęciowej ? A może po prostu Razem chcielibyście mieć po prostu wymarzoną sesję zdjęciową ? Sesja może się odbyć również poza studio, w plenerze lub w Waszym gniazdku. Przed każdą sesją omówimy szczegółowo jakich zdjęć potrzebujesz i w jaki sposób się do nich przygotować. Pokieruję każdą sesją, żeby efekt był 100% zadowalający 🙂

Cena obejmuje konsultację przed sesją oraz moją pracę podczas sesji. Później osobiście lub mailowo zaprezentuję 10-20 zdjęć (często bywa więcej) i jak trzeba pomogę również dokonać wyboru najlepszych ujęć. Ewentualnie wyślę zdjęcia i sami zdecydujecie, które mam ostatecznie przygotować.

Cena takiej sesji zdjęciowej studyjnej to koszt 200 zł, a sesji w plenerze lub innym lokalu to koszt 250 zł. W tym otrzymujesz dwa pliki cyfrowe wybrane przez siebie wraz z odbitką formatu 20x30cm. Czasem, ze względu na okoliczności, trudności czy inne wymagania, ustalana jest indywidualna cena sesji. Średni czas trwania sesji to około 2h. Każde dodatkowo wybrane ujęcie (plik cyfrowy z odbitką) kosztuje 30 zł za sztukę. Oczywiście nie ma minimalnej kwoty zamówienia.

Reasumując: Zamawiasz sesję zdjęciową w Studiu, po której wysyłam około 10-20 zdjęć (lub więcej). Dwa zdjęcia, które sam/a wybierzesz jest w cenie sesji. Każde kolejne to koszt 30 zł (plik cyfrowy z odbitką). Czyli np. wybrałeś/aś dodatkowo jeszcze 6 zdjęć – koszt wynosi 380 zł (w tym otrzymujesz 8 zdjęć).

Współpracuję z najlepszymi laboratoriami i producentami odbitek, albumów czy fotoksiążek. Oferuję Wam produkty najwyższej jakości. Na co dzień pracuję w Białymstoku, a jak zachodzi taka potrzeba to i w okolicach, ale chętnie dojadę w dowolne miejsce w kraju czy za granicą.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU