SESJE ZDJĘCIOWE

PORTRETOWE  / BIZNESOWE  / RODZINNE  / PARY

Chyba każdy marzy (może po cichu, ale jednak) o wyjątkowych zdjęciach. Każdy również na to zasługuje, aby je mieć. Potrzebujecie powiększyć swoje portfolio, a może pragniecie mieć wreszcie wspaniały portret, zdjęcie biznesowe czy akt, a może zupełnie odjechane “coś”? Chcesz zrobić komuś bliskiemu prezent w postaci sesji zdjęciowej? Marzyliście kiedyś o ciepłej i nastrojowej sesji “brzuszkowej” lub rodzinnej w studio? A może po prostu Razem chcielibyście mieć po prostu wymarzoną sesję zdjęciową? Sesja może się odbyć także poza studio, w plenerze lub w Waszym gniazdku.

Tyle pytań, jedna odpowiedź: Dobrze trafiliście! Przed każdą sesją usiądziemy i omówimy szczegółowo jakich zdjęć potrzebujesz i w jaki sposób się do nich przygotować.

Cena obejmuje konsultację przed sesją oraz moją pracę podczas sesji (oświetlenie, sprzęt, studio, ewentualne rekwizyty, dojazd na terenie Białegostoku), jak również późniejsze umówione spotkanie ze mną po sesji, na którym zaprezentuję 10-20 zdjęć (bywa więcej). Pomogę również dokonać wyboru najlepszych ujęć.

W studiu, zabawimy się światłem, tłem, jak również emocjami. Elegancko i oryginalnie – takie zdjęcia nie znudzą się Wam przez wiele lat i będą doskonałą pamiątką.

Niezależnie od wybranej opcji, pokieruję każdą sesją, a efektem naszych wspólnych starań będzie piękna pamiątka na całe życie. Cena takiej sesji zdjęciowej to koszt 100 zł, w tym otrzymujesz jeden plik cyfrowy wybrany przez siebie. Czasem, ze względu na okoliczności, trudności czy inne wymagania, ustalana jest indywidualna cena. Średni czas trwania sesji to około 2h.

Opłata za sesję zdjęciową nie obejmuje produktów końcowych, poza wspomnianym wyżej.

Wysokiej jakości odbitki, wydruki, powiększenia ścienne czy albumy oraz pliki cyfrowe zakupuje się osobno podczas konsultacji po sesji. Koszt pliku cyfrowego wraz z odbitką A4 to 20 zł za sztukę, lub samego pliku cyfrowego 10 zł za sztukę. Oczywiście nie ma minimalnej kwoty zamówienia.

Reasumując: Zamawiasz sesję zdjęciową, po której wysyłam około 10-20 zdjęć (lub więcej). Jedno zdjęcie, które sam/a wybierzesz jest w cenie sesji. Każde kolejne to koszt 10 zł (plik cyfrowy). Czyli wybrałeś/aś dodatkowo jeszcze 6 zdjęć – koszt wynosi 160 zł (w tym otrzymujesz 7 zdjęć). Zrób sobie wyjątkowy prezent lub podaruj go komuś bliskiemu.

Współpracuję z najlepszymi laboratoriami i producentami odbitek, albumów czy fotoksiążek. Oferuję Wam produkty najwyższej jakości. Możecie mieć pewność, że czarno-białe odbitki nie będą zaniebieszczone, natomiast kolory będą piękne i prawdziwe. Dzięki temu Wasze wspomnienia zostaną z Wami na lata. Piękne rodzinne fotografie wyeksponowane na ścianach czy półkach zachwycą wszystkich gości. Na co dzień pracuję w Białymstoku, a jak zachodzi taka potrzeba to i w okolicach, ale chętnie dojadę w dowolne miejsce w kraju czy za granicą.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU