ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

DYPLOM / DOWÓD OSOBISTY / PASZPORT / LEGITYMACJA / PRAWO JAZDY / I WIELE INNYCH

 

Ogólnie czynne od 09:00 do 15:00, ale jeśli w tych godzinach nie możesz, to napisz lub zadzwoń i umów się. Nie widzę żadnych problemów zrobienia zdjęcia poza godzinami otwarcia. Usługa wykonywana na poczekaniu.

Cena promocyjna: 30 zł wraz z plikiem cyfrowym (do końca roku 2018)

 

NOWOŚĆ – ZDJĘCIA U KLIENTA W DOMU 

 

Jeśli nawet potrzebujesz zdjęcia do dokumentu, a nie możesz wyjść z domu? Bliska Ci osoba potrzebuje nowego zdjęcia do nowego dowodu czy dyplomu, a nie może dotrzeć do żadnego zakładu czy studia fotograficznego?

Umówimy się, przyjadę i zrobię zdjęcia do dokumentów z dojazdem w domu u klienta.

Gotowe zdjęcia od razu otrzymasz ! *

*

Nie musisz wychodzić z domu, z pracy czy tracić cennego czasu. To ja przyjadę do Ciebie!

Mogę wykonać od ręki zdjęcia do wszelkich dokumentów. Znam dokładnie parametry zdjęć dla poszczególnych dokumentów, takich jak paszport, legitymacja, dowód osobisty, dyplom ukończenia szkoły, wszelkie wizy, karty, prawo jazdy, …

Na Twoje życzenie dokonuję retuszu twarzy. Koszt przyjazdu na terenie Białegostoku i wykonania profesjonalnego zdjęcia, retuszu oraz wydruku 4 szt zdjęć do dowolnych dokumentów to 200 zł. Koszty dojazdu do miejscowości wokół Białegostoku do ustalenia.

  • Nie muszą znać Państwo żadnych wytycznych i parametrów dotyczących potrzebnego Państwu zdjęcia. Znam doskonale wszelkie normy i wykonam odpowiednie zdjęcie.
  • Na życzenie klienta zdjęcie w formie cyfrowej otrzymują Państwo na adres e-mail ZA DARMO.
  • Na życzenie klienta wykonuję komputerowy retusz korygujący skazy na cerze ZA DARMO.
  • Działam ekspresowo (niemal) lub możemy się umówić na konkretny dzień i godzinę, przyjeżdżam pod wskazany adres, w kilka minut rozstawiam potrzebny sprzęt, wykonuję zamówioną fotografię, i przygotowuję, następnie wywołane na poczekaniu odbitki wręczam klientowi. Całość trwa około 30-40 minut.

Pozdrawiam i do zobaczenia !

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU